מוצרי החברה

SMART NPV
SMART NPV

המערכת המתקדמת, המדויקת, והמקצועית ביותר ליועצי משכנתאות. המערכת פותחה במיוחד לשרת 3 סוגים שונים של לקוחות. 1) יועצים פרטיים - סימולציות חישוב מורכבות כדוגמת פרעונות מוקדמים ומיחזורים יזומים במהלך חיי ההלוואה, וכן אפשרויות הדפסה מתקדמות על מנת לאפשר הצגה מרשימה של הנתונים ללקוח. 2) יועצים מתחילים - מערכת CRM מתקדמת המלווה את היועץ במהלך היעוץ, וכן פורמט הזנה מותאם של המשכנתא הנוכחית. 3) חברות גדולות ובתי ספר ליועצי משכנתאות - מערכת ניהול מתקדמת של העובדים/התלמידים. העברת לקוחות בין היועצים בחברה. שליטה ומעקב על פעילות העובדים/התלמידים.

כניסת משתמשים הצטרפות
מחשבון משכנתא
מחשבון משכנתא

מחשבון משכנתא יעודי להטמעה באתרי הבית של יועצי המשכנתאות. המחשבון שם דגש על חווית המשתמש של לקוח הקצה, ונועד להעביר מסר של מקצועיות וחדשנות באתר הבית של היועץ. הפלט המוצג במחשבון הינו ייחודי ומציג בצורה גרפית את התפלגות התשלום למרכיביה השונים. המחשבון מעביר באופן אוטומטי את הפניות ליצירת קשר של המשתמשים, ישירות לאימייל של היועץ.

כניסת משתמשים
מחשבון זכאות
מחשבון זכאות

החל מה-09/2016 הלוואת הזכאות חזרה להיות רלוונטית מאוד, בעיקר עבור זוגות צעירים.

 

פיתחנו עבורכם את המחשבון היחיד כיום ברשת לחישוב סכום הזכאות. המחשבון מחשב את סכום הזכאות האישית, ולא את זכאות המקום או המענקים.

 

הלוואת הזכאות ניתנת במסלול הק"צ לתקופות שבין 10-30 שנה. הריבית עבור הלוואת הזכאות האישית הינה חצי אחוז מתחת הריבית הממוצעת לאותה התקופה, בזמן השחרור (אין שמירת ריביות).

כניסת משתמשים
2018 © כל הזכויות שמורות לחברת סמארט אנ.פי.וי בע"מ